DYO Boya Ürünleri Satışı ve Uygulaması

 

Mükemmel örtücü özelliklere sahip, kusursuz boyama işlemine imkan tanıyan Dyo boya modelleri, su bazlı ve mat görünüme sahip bulunuyor. Boya çeşitlerinin kokusuz olması, insan ve çevre dostu olmasını sağlıyor. Dyo boya modelleri, leke itici özellikleri sayesinde, üzerinde leke barındırmayan ve uzun zaman boyunca özelliğini kaybetmeden kalabilen bir ürün olma özelliği taşıyor. Darbe ve çizilmeye karşı dayanıklılık gösteren Dyo boya modelleri, uzun zaman ilk günkü temiz görüntüsünü koruyor.

Dyo Boya Modelleri

Dyo A.Ş.’nin ürettiği son teknoloji boya modelleri arasında, nano teknolojik boyalar önemli bir yer tutuyor. Gün ışığı sayesinde kendi kendini temizleyen nano teknolojik boyalar, fotokatalitik özelliği ile sürekli temiz kalabiliyor. Kusursuz bir son kat boya olan nano teknolojik boyalar, silinebilir ve ipek mat görünümü ile uzun süreli kullanım adına, tüm beklentileri karşılıyor. Akrilik esaslı ve PTFE katkılı, dekoratif iç cephe boyaların içinde Dyo boya modelleri, zengin renk ve doku çeşitliliği ile avantajlı bulunuyor. Kolay uygulama yapılmaya imkan veren silikonlu boya, mat dokusu ve silinebilir özelliği ile çevre ve insan dostu bir ürün olarak önemli bir özelliğe sahip bulunuyor. Dyo boya markasının zengin ürün kataloğunda yer alan ürünlerinden, su bazlı ve akrilik emülsiyon esaslı tavan boyası, kusursuz kapatıcı özelliği ile iç cephe tavan boyamada mükemmel sonuç sağlıyor. Mat görünümü, derinlik ve aydınlık görüntüyü kusursuz hale getiriyor.

Dış cephe boyasında en çok aranan özelliklerden biri, renk solmalarına ve hava şartlarına gösterilen dayanıklılık oluyor. Dyo boya modelleri, bu bakımdan da önemli koşulları oluşturuyor. Dış cephe boyaları, %100 saf akrilik emülsiyon esaslı olup, su bazlı ve yağmur suyu ile kendini yıkama özelliğine sahip bulunuyor. Ahşap ve metal boyamada kullanılan boyalar, parlaklığını kaybetmeyen ve sararmayan, dış etkilere karşı dayanıklı özellikler taşıyor.

Dyo Boya Fiyatları

Yıllık 12.000 ton üretim kapasitesine sahip bulunan Dyo A.Ş.’nin 2500 farklı ürün çeşidi bulunuyor. İç ve dış cephelerde kullanılmak üzere tasarlanmış Dyo boya modelleri, suya dayanıklı ve değişken meteorolojik hava koşullarına uygun boyalar üretiyor. Dyo A.Ş. nano teknolojik boyalar, emülsiyon ve son kat boyalar, dış cephe boya ve kaplamaları, ahşap koruyucular, vernik ve parke cilaları gibi birçok farklı ürünü üretim gamında bulunduruyor. Kalite standartlarına uygunluk bakımından tüm sertifikalara sahip bulunan Dyo markası, her geçen gün mevcut boya modellerine yeni ürünler eklemeyi hedefliyor.

İç ve dış cephede, çevreye ve insan sağlığına duyarlı ürünleri her geçen gün gelişen teknolojiye uygun olarak üreten Dyo boya ürün çeşitliliğinin devamını esas alıyor. İç ve dış cephelerden kullanılan boyalar dışında, metal ve ahşap boyaları, pas önleyici boyalar, nem tutucu ve leke kapatıcı boyalar, ahşap koruyucular gibi ürünleri bulunuyor. Yat boyaları ve cilalar gibi birçok yardımcı ürünü de bünyesinde bulunduran markanın, grenli kaplamalar için kullanılan ve birlikte kullanıldığı ürüne elastikiyet kazandıran, akrilik esaslı katkı malzemeleri de bulunuyor. Dyo boya modellerinin yanı sıra markanın bu boyaları uygulamak amaçlı ürettiği aksesuar ve malzemeler de kullanıcıya sunuluyor.

Bu kadar zengin ürün çeşitliliği ve doğaya olan çevreci katkısı ile Dyo markası hayatın içinde önemli bir yer tutuyor. Dünyadaki son gelişen teknoloji Dyo boya üretiminde de yakından takip ediliyor. Kaliteli ürünler üretmeyi misyon edinen marka, bu vizyon doğrultusunda üretmiş olduğu kaliteli ürünleri, kullanıcıya en hesaplı fiyatlarla ulaştırmayı hedefliyor. Dyo boya fiyatları bakımından kalite ve fiyat dengesi içinde ulaşılabilir bir ürün olarak yerini alıyor.

 

15 Eylül 2020

İlgili Terimler :